www.mkstavitelstvi.cz
MK stavitelství s.r.o.


› HOME › GALERIE › REFERENCE › KONTAKT
Dřevostavby

DŘEVOSTAVBY RODINNÝCH DOMŮ • ZNOJMO, BRNO

DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

Nabízíme výstavbu dřevostaveb rodinných domů, dřevostaveb rekreačních a zahradních chat. Dřevostavby nejvyšší kvality dodáváme včetně základové desky a napojení na inženýrské sítě.

Dřevostavby nabízejí vynikající izolační schopnosti, zdravý prostor k žití a šetrný přístup k životnímu prostředí. Díky moderní vícevrstvé konstrukci vám navíc dřevostavba zajistí ticho a klid v domě.

Montované domy

Dřevostavby jsou montované domy, které jsou vysoce tepelně izolované. Vedle nízkých nákladů na vytápění je pro dřevostavby typická krátká doba realizace, efektivnější využití zastavěné plochy díky tenčím stěnám a možnost okamžitého nastěhování do stavby. Ve všech ohledech jde o rychlé, k přírodě šetrné a dostupné řešení vašeho bydlení.

Nízkoenergetické dřevostavby

Termínem nízkoenergetické dřevostavby se označují domy, jejichž hlavním konstrukčním prvkem je dřevo. Naše montované stavby jsou tvořeny dřevěnou kostrou z masivního konstrukčního profilu s opláštěnou OSB deskou, která s dřevěnou konstrukcí spolupůsobí při přenosu zatížení. Tento stavební systém k nám pronikl ze zahraničí, kde je velmi oblíben především proto, že jde o rychlou a suchou výstavbu.

Hlavní výhody dřevostaveb

Dřevostavba Litobratřice

Dřevostavba Šumná


více referencí
Copyright © MK stavitelství s.r.o. / 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman