www.mkstavitelstvi.cz
MK stavitelství s.r.o.


› HOME › GALERIE › REFERENCE › KONTAKT
Plastová okna

PLASTOVÁ OKNA • DODÁVKA, MONTÁŽ

PLASTOVÁ OKNA EUROCOLOR

Nákup oken je důležitá investice, na které ve značné míře záleží kvalita života. Výrobky EUROCOLOR spojují v sobě vysoké estetické hodnoty s vlastnostmi, které z nich dělají výrobky velmi funkcionální a trvalé. Zákazníci, kteří se rozhodli pro okna EUROCOLOR vybírají značku s tradicí, která zaručuje pořádné úspory a dovoluje se podívat na svět z lepší perspektivy.

Proč okna EUROCOLOR?

EUROCOLOR to výrobce oken, který na trhu působí od roku 1996. Během té doby značkové profily naší společnosti se vyzkoušely už v tisících domech. Vysoká kvalita to u nás tradice!

Evropský standard našich výrobků potvrzují získané certifikáty a mínění uživatelů. Jejich funkcionálnost a komfort doceňují zákazníci z různých území.

Díky inovativnímu sklu s užitkovými vlastnostmi , se naše okna vyznačují vysokou těsností a pevností. Pokročila technologie úspěšně chrání před chladem, hlukem a omezuje jev kondenzace vodní páry.

Postarali jsme se o to, aby praktická řešení doprovázela bohatý design, přizpůsobený různým vkusům. V naší nabídce lze najít okna ve 3 různých tvarech (Sx: klasické v rovném tvaru, Rx: originální v zaobleném tvaru, Cx: ojedinělé v prohloubeném tvaru) a to ve více než 20 barevných verzích.

Okna jsou investice na dlouhá léta. Jsme si jistí vysokou kvalitou a trvalostí našich výrobků. Poskytujeme Vám na ně nejdelší záruku na trhu, a to až 15 let.

Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou různé. Absolutně tomu rozumíme! Naše nabídka obsahuje modely pro každou kapsu: od třídy Bronze, přes Silver a Gold po Gold Plus. Rozdíly mezi podrobnými kategoriemi vyplývají z ceny a výrobkového standardu.


Eurocolor
Copyright © MK stavitelství s.r.o. / 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman