www.mkstavitelstvi.cz
MK stavitelství s.r.o.


› HOME › GALERIE › REFERENCE › KONTAKT
Rekonstrukce

REKONSTRUKCE BYTŮ A RD • ZNOJMO, BRNO

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE

Kompletní servis pro rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní či stavební úpravy dalších interiérů. Rekonstruujeme rodinné domy, bytové domy, provozní budovy, obchody a prodejny, provádíme terénní úpravy pozemků.

Naše firma zajištuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které budete určitě potřebovat při rekonstrukci bytu či rodinného domu nebo kancelářských prostor. Naše práce spočívá v návrhu ideálního řešení a v následné úplné realizaci či přestavby včetně finální kompletace. Poradíme Vám také s návrhem, výběrem vhodných materialů a řešením celé přestavby. Zajistíme zpracování projektu.

Rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra

Specializujeme se na kompletní rekonstrukce panelových bytů a bytů v cihlových zástavbách. Jsme specialisté také na rekonstrukce bytových jader a samostatných koupelen včetně návrhů dispozice a projektu. Provádíme profesionální pokládky obkladů a dlažeb jak ve standardu, tak i v luxusním provedení.

Kromě samotné rekonstrukce koupelny, nebo rekonstrukce bytového jádra zajišťujeme také kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Celková rekonstrukce bytu, panelákové koupelny, koupelny v cihlové zástavbě, přestavby bytů ve staré i moderní zástavbě. Kompletní stavební práce od nápadu až po závěrečný úklid provádíme výhradně vlastními profesionálními řemeslníky.

Rekonstrukce MK stavitelství s.r.o.


více referencí
Copyright © MK stavitelství s.r.o. / 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman