www.mkstavitelstvi.cz
MK stavitelství s.r.o.


› HOME › GALERIE › REFERENCE › KONTAKT
Stavby RD na klíč

STAVBY NA KLÍČ • RODINNÉ DOMY NA KLÍČ • ZNOJMO, BRNO

STAVBY NA KLÍČ

Stavební firma se soustřeďí na kompletní stavební činnost, v niž dominuje především výstavba rodinných domů na klíč, bytových a občanských staveb, hal a jiných komerčních objektů, ale provádí také rekonstrukce domů a bytů. Stavby na klíč provádíme buď podle Vašeho vlastního projektu nebo můžete přenechat zpracování projektu našemu projektantovi, který dům na klíč navrhne přesně Vám na míru. Rodinná výstavba na okresech Brno, Znojmo.

Stavby na klíč provádíme od výkopových a terénních prací přes základovou desku až po hrubou stavbu a její kompletní dostavbu tak, že stavbu na klíč předáme zákazníkovi nebo investorovi ve stavu, kdy je stavba připravená k nastěhování a užívání. Zajistíme kompletní dokumentaci a všechna potřebná povolení a technické zprávy včetně kolaudace. Nechte si od nás vypracovat podrobné řešení od přípravy stavby rodinného domu až po realizaci.

Hrubé stavby

Hrubé stavby postavíme v té nejvyšší kvalitě buď podle Vašeho projektu nebo Vám projekt přímo na míru připraví náš zkušený projektant. Hrubá stavba zahrnuje vytyčení stavby, položení základové desky, postavení obvodového zdiva, stropu a střechy tak, aby byla hrubá stavba připravena k dokončovacím pracím.

Sádrokartonářské práce

Provádíme montáž sádrokartonu - sádrokartonové a minerální podhledy, příčky, půdní vestavby. K zakázce zajistíme i ostatní stavební profese, po montáži sádrokartonu provedeme malířské práce.

Instalatérské práce

Zabýváme se všemi druhy služeb spojených s instalatérskými a zámečnickými pracemi, zaměřenými především na výstavbu nových a rekonstrukci starých rozvodů a odpadů, systémů vytápění a koupelen. Navrhujeme a realizujeme kompletní řešení pro vytápění objektů a dodávku vody.

Ektroinstalace

V oblasti elektroinstalace jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby jak pro silnoproudé elektroinstalace do 1000 V, tak i instalace slaboproudé. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějších zařízení a materiálů, provedeme instalaci a montáž.

Kompletní zateplení domu Arnolec


více referencí
Copyright © MK stavitelství s.r.o. / 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman